Teknoloji

Red Bull Campus Debriyaj İadeleri

Üniversite öğrencilerinin okulları ve ülkeleri adına yarıştığı dünyanın en büyük üniversiteler arası VALORANT turnuvası Red Bull Campus Clutch Türkiye elemeleri başlıyor. Eylül ayında elemelerin yapılacağı Red Bull Campus Clutch Türkiye başvuruları redbullcampusclutch.com adresinden yapılabilecek.

Dünyanın en büyük ortaokul VALORANT turnuvası Red Bull Campus Clutch geri dönüyor. Öğrencilerin en uygun VALORANT kadrosu olmak için mücadele edecekleri organizasyonun Türkiye elemeleri 4 Eylül – 27 Ekim tarihleri ​​arasında yapılacak. Bu yıl 48 farklı bölge elemesinin yapılacağı Red Bull Campus Clutch’ta Türkiye elemeleri finali de binlerce oyunseverin katılımıyla İstanbul’da yapılacak.

Red Bull Campus Clutch Türkiye bu yıl Intel NUC, Agon by AOC, Yapı Kredi Play ve Algida ortaklığıyla gerçekleştirilecek. Türkiye ön elemelerini kazanan grup, İstanbul Volkswagen Arena’da yapılacak Dünya Finalleri’nde ülkemizi temsil etme şansı yakalayacak.

Türkiye’nin en çok izlenen VALORANT yayıncısı ve Red Bull oyuncusu Ferit “wtcN” Karakaya ile Red Bull grubu FUT Esports’un VALORANT takım kaptanı MrFaliN’in ülkemizi temsil etme fırsatı için üniversite oyuncularını katılmaya davet ettiği Red Bull Campus Clutch Türkiye elemeleri başvuruları. com üzerinden yapılabilmektedir.

 

Üniversite Ortası Küresel VALORANT Turnuvası

Dünyanın en çok oynanan, izlenen ve konuşulan oyunlarından biri olan VALORANT için düzenlenen ve sadece üniversite öğrencilerinin katılabileceği küresel espor turnuvası Red Bull Campus Clutch, 35 ülkede gerçekleşiyor. Her ülkenin ulusal şampiyonları bir sonraki aşama olan Dünya Finalinde karşı karşıya gelir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu