Yaşam

Microsoft ve YTÜ Yıldız Teknopark’tan start-up’lara tam destek

Başlangıçlar için Microsoft YTÜ Yıldız Teknopark ile , girişimcilik ekosisteminde stratejik bir iş birliğine imza atarak, bünyesindeki tüm start-up’ların geniş bir networking platformundan faydalanmasını sağlayacak bir dizi faaliyeti hayata geçiriyor. Etkinlikler kapsamında işletmeler, Demo Günleri ve çalıştaylara katılma fırsatı yakalayacak.

Başlangıçlar için Microsoft ile birlikte YTÜ Yıldızı Teknopark, stratejik bir iş birliğine imza atarak, girişimcilik ekosistemini desteklemek için uzun soluklu bir program uygulamaktadır. A Başlangıçlar için Microsoftfikir aşamasından uygulama aşamasına kadar inisiyatif sahibi olan ve inisiyatifleri destekleyen Kurucular Merkeziile birlikte YTÜ Yıldız Teknopark Girişimci havuzunu bir araya getirmek amacıyla düzenlenen etkinlikler sayesinde tüm işletmelerin geniş bir networking platformundan faydalanması sağlanacaktır. Etkinlikler kapsamında Founders Hub’a üye işletmeler YTÜ Yıldız Teknopark tarafından organize edilecek. Tanıtım Günü ‘ lar belirli aralıklarla yatırımcılarla görüşme fırsatı yakalayacak. Microsoft ayrıca Teknopark’a dahil olan girişimciler için teknik çalıştaylar düzenleyecek.

Aralık ayı etkinlikleri 20 Aralık Salı günü YTÜ Davutpaşa Yerleşkesi Otağ-ı Hümayun binasında gerçekleştirilecektir. Tanıtım Günüile devam edecek . Microsoft Türkiye Pazarlama ve Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Münir Kundakçı, YTÜ Yıldız Teknopark Genel Müdür Yardımcısı İsa Turgut İnci ve Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmazaçılış konuşmalarıyla başlayacak. Tanıtım GünüGün start-up ve networking sunumları ile devam edecek.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu